Jsme výhradním dovozcem těchto značek pro ČR a SR:
HAVEN, X-SAUCE, SLIME, MORPHO, JETBLACK, ÜLAC

Krátkoprsté rukavice Haven

Při pomoci s výběrem cyklistických krátkoprstých rukavic se zaměříme přímo na střih a velikost cyklo rukavic, ostatní vychytávky u jednotlivých modelů jsou popsány v e-shopu.

Porovnání jednotlivých rozměrů rukavic:

●       menší velikost (než je obvyklý standard)
●●    typická, průměrná velikost
●●● větší velikost (než je obvyklý standard)

Fotografie jednotlivých typů

Krátkoprsté cyklistické rukavice HAVEN jsou vyráběny jako UNISEX, tj. vhodné pro muže i ženy, přičemž dámy si mohou např. u modelu Missile vybrat z pánských a navíc dámských designů.

Dámy: V praxi to znamená, že ženy s drobnější rukou potřebují i menší velikosti cyklistických rukavic. Velikost pro průměrnou dámskou ručku je S, pokud je Vaše ruka drobná, nebojte se sáhnout po velikosti krátkoprstýc rukavic XS. Pro ženy s větší rukou doporučujeme rukavice M, vyjímečně mají dámy velikost L.

Pánové: Průměrně veliká pánská ruka se u nás vejde do velikosti cyklistických rukavic M (35% mužů), pokud máte trochu větší ruku, pak volte velikost rukavic L (30% mužů). Velikost XL je pro opravdu větší ruce.

V případě, že zboží, které u nás zakoupíte Vám nebude velikostně vyhovovat, vám jej vyměníme a zašleme na Vaši adresu (hradíte pouze poštovné dle aktuální výše).

Země doručení:
Nahoru