Jsme výhradním dovozcem těchto značek pro ČR a SR:
HAVEN, X-SAUCE, SLIME, MORPHO, JETBLACK, ÜLAC

Kraťasy a kalhoty

Textilní výrobky HAVEN

Při pomoci s výběrem se zaměříme přímo na střih a velikost cyklistických kraťasů a klahot (neelastických), ostatní vychytávky u jednotlivých modelů cyklistických kraťas a kalhot jsou popsány v e-shopu. Záměrně se blíže nevěnujeme popisu dresů a elastických cysklistických kraťasů neboť velikosti těchto jsou vyráběny dle průměrných hodnot a zároveň elastičnost materiálu se přizpůsobí určitým drobným rozdílům.

Porovnání jednotlivých rozměrů cyklistickch kraťasů a kalhot (neelastických):

● menší velikost (než je obvyklý standard)
●● typická, průměrná velikost
●●● větší velikost (než je obvyklý standard)

Fotografie jednotlivých typů

Všechny modely se skládají z vnějších a vnitřních kalhot s vložkou. Oboje kalhoty je možno od sebe oddělit a vyprat zvlášt, příp. je používat zvlášt.

Veškeré cyklistické kraťasy a kalhoty HAVEN jsou vyráběny jako UNISEX, tj. vhodné pro muže i ženy, přičemž dámy si mohou u všech modelů kraťasů a klahot požádat o výměnu vnitřních cyklistických kalhot s vložkou za dámské (v praxi jsou základně veškeré cyklistické kalhoty vybavovány vnitřními kalhotami s pánskou cyklistickou vložkou).

Vyjímku tvoří ryze dámský cyklistický model kraťasů Comtess, který je navrhnut speciálně pro ženy a dává vyniknout křivkám ženského těla (černobílá kombinace ... jemně zvýrazňuje boky, černá barva ... decentnější, boky zmenšující).

Dle výše uvedené tabulky můžete rychle poznat, že cyklistické kraťasy Haven Airy jsou celkově menší než je průměr. V praxi to znamená u tohoto modelu cyklistických kraťas, že pokud nosíte normálně např velikost M, pak u kalhot Haven Airy sáhněte po velikosti L.

Tabulka velikostí

Pokud potřebujete jakoukoliv další radu, neváhejte se na nás obrátit na:

email: info@haven.cz
telefon: +420 326 397 663 (po-pá 7.00-15.00)

V případě, že zboží, které u nás zakoupíte Vám nebude velikostně vyhovovat, vám jej vyměníme a zašleme na Vaši adresu (hradíte pouze poštovné dle aktuální výše).

Země doručení:
Nahoru