Jsme výhradním dovozcem těchto značek pro ČR a SR:
HAVEN, X-SAUCE, SLIME, MORPHO, JETBLACK, ÜLAC

Nafukovací reklamní předměty

Nafukovací reklamní produkty patří v současnosti k nejefektivnějším prostředkům k budování dobrého jména, značky, firemní image. Reklama je potřeba, ale jistě to znáte i Vy, že reklamy v TV, na bilboardech, v novinách, v supermarketech Vás obtěžují či minimálně si jich snažíte nevšímat. Stalo se Vám ale někdy, že Vás pobouřil nebo naštval nafukovací hrad plný smějících se dětí, nafukovací plechovka od nápoje nebo nafukovací věrná kopie terénního vozu? Patrně ne. Pro drtivou většinu lidí něco nového, co neviděli, jdou se podívat blíž a o Vaši značku mají zájem. Vzbuzuje to v nich pozitivní emoce, které mají s Vaší značkou spojené. A to je náš cíl!

Nafukovací brány a stany jsou vyrobeny z velmi odolného polyesterového materiálu Oxford 210D, který dobře odolává mechanickému poškození (roztržení). Materiál je upraven polyuretanovým zátěrem, odolávajícím vysokým teplotám až 200 °C. Je možné jej potisknout imprintem (ekonomičtější a nejčastěji používaná varianta) nebo též díky velké teplotní odolnosti je možno tento materiál potiskovat sublimační digitálním potiskem. Finální hydrofobní úprava zlepšuje jeho vodě odolné vlastnosti a zamezuje rovněž špinění a stárnutí materiálu. Nafukování brány či stanu zajišťuje ventilátor, který je spolu s přepravní taškou součástí dodávky. Příkon ventilátoru je závislý na velikosti nafukovaného předmětu. K výrobku je možné dokoupit kotvící lana a kolíky případně zátěže, viz. ZDE

Imprint technologie … nejčastěji používaná technologie, kterou můžete stan či oblouk téměř libovolně potisknout s použitím maximálně dvou barev, při použití další barvy je cena navýšena o Kč 1.290,- vč. DPH. Nanášení jednotlivých barev probíhá časově po sobě, po zaschnutí.

Digitální tisk … je možné potisknout design libovolně, celoplošně. Je vhodný pro složitý design o různých barvách nebo odstínech, příp. tam kde potištěná plocha má být co největší.
Značka
Typ
zobrazení:
Země doručení:
Nahoru